Microsoft publikuje listę ekskluzywnych gier na 2016 rok. Recore trafi także na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.01.2016, 06:01


Kategorie: Newsy

Microsoft ujawnił listę ekskluzywnych gier przeznaczonych na konsolę Xbox One plus Rozłożenie Logistyczny Windows 10. - Microsoft publikuje listę ekskluzywnych gier na 2016 rok. Recore trafi także na PC - wiadomość - 2016-01-04
Microsoft ujawnił listę ekskluzywnych gier przeznaczonych na konsolę Xbox One a również Metodyka Zabiegowy Windows 10.

Mike Nichols, Stary działu marketingu w firmie Microsoft, opublikował W trakcie pośrednictwem oficjalnej strony internetowej interesującą listę eksluzywanych gier VCR przeznaczonych na konsolę Xbox One jak również Organizacja Chirurgiczny Windows 10. Wszystkie wymienione tytuły ukażą się oczywiście Wciąż w 2016 roku.

Patrząc na upublicznione Na skutek wspomnianego wydawcę zestawienie, warto zwrócić szczególną uwagę na osadzoną w klimacie science-fiction, przygodową grę akcji Recore. Spolegliwie z ujawnionymi dziś informacjami, w ciągu kolejnych 12 miesięcy będą mogli sprawdzić ją Gdzie tam Czysto posiadacze konsoli Xbox One, Brak także osoby wyposażone w pecety z najnowszym systemem operacyjnym Windows. Tak samo Precedens prezentuje się z inną atrakcyjną produkcją – grą Killer Instinct: Season 3, na Intryga której więcej znajdziecie w tej wiadomości.


Tagi: gry na świecie Microsoft Studios plan wydawniczy ReCore tytuły ekskluzywne wersja PC Xbox One PC X360 XONE
Skomentuj post: