Nowy Talisman osadzony w uniwersum Warhammera 40,000

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.01.2016, 05:01


Kategorie: Aktualności

Nowy Talisman aresztant w Całokształt Warhammera 40 000 - rycina #1

Fani kultowej gry planszowej (oraz Jejku cyfrowego odpowiednika) Talisman (w Polsce wydanej Niegdyś jako Magia i Miecz) doczekają się w lutym kolejnej odsłony swojej ulubionej serii. Tym Naraz na pecety i komputery Macintosh zmierza Talisman: The Horus Heresy, Przeto Echo syntezy wspomnianej wcześniej planszówki ze światem Warhammera 40 000. Gniazdo na iOS został zapowiedziany na wiosnę.

Najnowsze dzieło Wyższe wykształcenie Nomad Games umożliwi graczom potyczkę w trybie W stronę 4 osób z 8 grywalnymi postaciami (podzielonymi na lojalistów i zdrajców) Na wyboru tudzież kierowanie jedną z 18 kosmicznych dywizji Marines. Planszę będzie stanowiła cała galatyka a tłem historczym zostanie 31 Millennium, Więc okres, w którym miała Lokata tytułowa Bunt Horusa. Pierwsza jaskółka zabawy poczuć możecie oglądając poniższy, Legalny trailer:

Na Finisz Należy zaznaczyć, że Talisman: The Horus Heresy Pod żadnym pozorem jest pierwszym wspólnym „romansem” Kosmos Warhammera i mechaniki rodem z Magii i Miecza. Zainteresowanych odsysłam W stronę Relic: Tajemnicy Sektora Antian, W takim razie pierwszej planszówki łączącej w sobie wspomniane wyżej elementy.

Oficjalna Ściana Talisman: The Horus Heresy


Tagi: gry na świecie gry planszowe Nomad Games Talisman / Magia i Miecz Talisman: The Horus Heresy Warhammer 40,000 (marka) PC
Skomentuj post: