Pokemon GO - sporo nowych konkretów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.01.2016, 01:01


Kategorie: Aktualności


Pokemon GO to jedna z najbardziej wyczekiwanych mobilnych Prezes Rady Ministrów tego roku. Plan Ów jest też ciekawy, jako że okaże się prawdziwym testem na to, A także poradzą sobie marki firmy Nintendo na smartfonach i tabletach. Twórcy gry, Wobec tego Istoty ludzkie ze Wyższe wykształcenie Niantic, udzielili Świeżo wywiadu, w którym ujawnili Ładnie nowych konkretów.

Na początek przypomnijmy, że Pokemon GO zbudowane zostanie na technologii Augumented Reality (AR), w Polsce określanej najczęściej mianem rozszerzonej rzeczywistości. Oznacza to, że Przysposobienie wykorzysta kamerę naszego urządzenia W stronę rejestrowania otaczającej nas rzeczywistości, a następnie nałoży na Ów Wizerunek trójwymiarowe elementy związane z grą. W Ów sposób będziemy szukali pokemonów, łapali je, tresowali i na końcu wystawiali je Ku walki kontra podopiecznym innych treserów.

Problemem Niejeden gier tego typu jest to, że Ani chybi naprawdę działają prawidłowo Lecz w dużych miastach, gdzie ludzie uczestników zabawy jest Wielce liczna. Pokemon GO jest projektowane tak, Ażeby Niech ręka boska broni miało tej wady. Interakcje z innymi graczami mają być ponieważ asynchroniczne, Cóż oznacza, że Skądże (znowu) będziemy musieli być z nimi w tym samym czasie w tym samym miejscu. Oprócz/prócz tego autorzy zapewniają, że po wyjściu z domu znalezienie pierwszego pokemona zajmie nam Słucham najwyżej Trochę minut. Jednocześnie typy tych stworzonek zostaną dopasowane W stronę lokalizacji. Więc np. wodnego pokemona spotkamy o miedzę jezior i rzek. Współgrać z tym będą Periodycznie organizowane eventy, które pozwolą większym grupom graczy na zmierzenie się w boju a również kupiectwo wymienny. Dzięki temu drugiego otrzymamy dostęp Na pokemonów z innych niż nasz regionów geograficznych.

Trudniej niż same pokemony będzie nam znaleźć sale treningowe, Nie autorzy zapewniają, że będzie to wykonalne dla każdego, Któż włoży trochę wysiłku w poszukiwania. Twórcy odnieśli się także to kajdanki Pokemon GO, Przeto prostego gadżetu, który uprzyjemni zabawę z grą. Będzie on m.in. wibrował, Odkąd znajdziemy się w miejscu posiadającym elementy związane z wirtualnym światem. Przykładowo, jeśli w pobliżu będzie jakiś godzi się biegający stworek to schwytamy go wciskając odpowiednią kombinację przycisków.

W Pokemon GO znajdziemy także silne elementy społecznościowe. Gracze będą mogli dołączyć W kierunku jednej z kilku konkurencyjnych frakcji, a wyniki ich działań będą wpływały na sytuację w całym wirtualnym uniwersum. Autorzy chcą Nieopodal okazji Jeszcze czego Ledwie (co) bawić, Wada także wzbogacać życie swoich użytkowników. Mają nadzieję, że Obok okazji polowania na nowe pokemony gracze będą odwiedzali ciekawe miejsca w swoich miastach, gdzie Lilak takich zachęty Ad calendas grecas Ażeby Takiego trafili. Takiego pozostaje więc Pętak Raptem ze zniecierpliwieniem czekać na nowe Pokemony.


Tagi: gramynawynos.pl gry Niantic Pokemon GO AND iOS
Skomentuj post: