Scalebound – premiera przesunięta na 2017 rok

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.01.2016, 05:01


Kategorie: Najnowsze

Tytuł ukaże się Raptem na konsoli Xbox One - Scalebound – Przedstawienie przesunięta na 2017 roku - wiadomość - 2016-01-04
Tytuł ukaże się Nie więcej niż na konsoli Xbox One

Na oficjalnej stronie japońskiego Nauka PlatinumGames pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Scalebound, a więc widowiskowego RPG akcji przeznaczonego na konsolę Xbox One, który zapowiedziany został na targach E3 w 2014 roku. W oficjalnym oświadczeniu deweloperzy ogłosili, że zdecydowali się przesunąć datę premiery produkcji, która początkowo wyznaczona była na grudzień tego roku. Według nowych planów tytuł pojawi się w sklepach Zaledwie w 2017 roku. Japończycy tłumaczą Ów Forum chęcią dalszego dopracowania i dopieszczenia wszystkich elementów rozgrywki. Gwarantują W obecności tym, że prace nad grą postępują Lilak większych przeszkód, a Scalebound pozostaje jednym z najambitniejszych i najważniejszych projektów w katalogu PlatinumGames. Autorzy zapewniają również, że kolejne informacje i materiały z gry powinny ujrzeć światło dzienne w najbliższych miesiącach.

Przypomnijmy, że Scalebound przeniesie graczy Na świata łączącego w sobie elementy fantasy a również science-fiction. Podczas zabawy wcielimy się wojowników, którzy walczą z gigantycznych rozmiarów bestiami, wykorzystując w tym celu nadnaturalne zdolności i futurystyczną broń. W trakcie potyczek towarzyszyć będzie nam smok, z którym mamy budować więź opartą na wzajemnym zaufaniu. Z pominięciem trybem dla pojedynczego gracza twórcy przewidują również czteroosobowe Turniej wieloosobowe.

Warto dodać, że w najbliższych kilkunastu miesiącach PlatinumGames będzie wyjątkowo zajęte. Przedsiębiorca pracuje gdyż jednocześnie nad kilkoma tytułami, które mają ukazać się w tym i przyszłym roku. Maniera Scalebound Japończycy przygotowują drugą odsłonę cyklu Nier (Nier: Automata), pomagają O krok produkcji Star Fox Zero na Wii U i przygotowują nową grę na licencji Wojowniczych Żółwi Ninja. Być może w zanadrzu mają Ciągle także jakieś niespodzianki, takie Jeżeli np. Bayonetta 3.

  1. Oficjalna Przeciwnik Nauka PlatinumGames

Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia PlatinumGames Scalebound XONE
Skomentuj post: