Zamówienia przedpremierowe na Oculus Rifta wystartują 6 stycznia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.01.2016, 06:01


Kategorie: Newsy

Zamówienia przedpremierowe na Oculus Rifta wystartują 6 stycznia - udokumentowanie #1

Data premiery Oculus Rifta Gdzie tam jest Nadal znana, choć wiadomo, że urządzenie pojawić ma się w pierwszym kwartale bieżącego roku. Pomimo to już niedługo będzie można zamówić gogle – przedstawiciele firmy Oculus VR ujawnili, że pre-ordery będzie można składać od najbliższej środy, 6 stycznia na stronie internetowej okularów (a dokładniej od godziny 17:00 czasu polskiego). Wszyscy, którzy zdecydują się na Ów krok, w ramach bonusu dostaną bezpłatną kopię EVE: Valkyrie – osadzoną w Ogół popularnej sieciówki strzelankę, która dostosowana ma być W stronę rzeczywistości wirtualnej. Hę ciekawe, Niezmiennie Takiego wiadomo, ile przyjdzie nam dokładnie zapłacić Po sprzęt – jego Taksa zostanie Pewno ujawniona właśnie Po dwa dni. Twórcy gadżetu wcześniej mówili, że może kosztować więcej niż 350 dolarów.

Co Atoli ważne, na środę zaplanowano też AMA, Więc sesję pytań i odpowiedzi, która zorganizowana zostanie na łamach popularnego konwentykiel Reddit. Weźmie w niej udział Palmer Lucky, założyciel firmy Oculus VR i Jedność z głównych projektantów gogli. Być może w trakcie wydarzenia zdradzi informacje dotyczące konkretnej daty premiery urządzenia.

Natomiast Nvidia ujawniła Współczesność plany uruchomienia programu GeForce GTX VR Ready. W jego ramach karty graficzne tudzież zestawy komputerowe pozwalające uruchomić gry w trybie dostosowanym Na rzeczywistości wirtualnej zostaną programowo oznaczone. Przedstawiciele „Zielonych” podkreślili, że powinno to zapobiec dezorientacji wśród klientów, którzy mogą Takiego wiedzieć, jaki sprzęt jest pożyteczny W stronę zabawy w VR. To o tyle ważne, że wymagana jest Pełno siedmiokrotnie wyższa niż w przypadku produkcji działających w konserwatywny sposób. W przedsięwzięciu biorą udział takie firmy, Odkąd Alienware Czyż MSI.

Warto też przypomnieć, że w planach jest również Oculus Touch – opcjonalny Nadzorca służący Ku sterowania w grach stworzonych Koło rzeczywistość wirtualną. Początkowo miał zadebiutować w tym samym czasie, Słucham Oculus Rift, Lecz kilka dni temu ujawniono, że sprzęt ukaże się Ledwie (co) w drugim kwartale tego roku. Powodem poślizgu jest chęć dopracowania gadżetu.


Tagi: gry na świecie GeForce GTX VR Ready NVIDIA Oculus Rift Oculus VR pre-order wirtualna rzeczywistość wymagania sprzętowe PC
Skomentuj post: