Zamówienia przedpremierowe na Oculus Rifta wystartują 6 stycznia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.01.2016, 06:01


Kategorie: Newsy

Zamówienia przedpremierowe na Oculus Rifta wystartują 6 stycznia - obrazek #1

Data premiery Oculus Rifta Takiego jest Ciągle znana, choć wiadomo, że urządzenie pojawić ma się w pierwszym kwartale bieżącego roku. Nie bacząc na coś/kogoś to już niedługo będzie można zamówić gogle – przedstawiciele firmy Oculus VR ujawnili, że pre-ordery będzie można składać od najbliższej środy, 6 stycznia na stronie internetowej okularów (a dokładniej od godziny 17:00 czasu polskiego). Wszyscy, którzy zdecydują się na Ów krok, w ramach bonusu dostaną bezpłatną kopię EVE: Valkyrie – osadzoną w Świat popularnej sieciówki strzelankę, która dostosowana ma być W kierunku rzeczywistości wirtualnej. Słucham ciekawe, Jeszcze Takiego wiadomo, ile przyjdzie nam dokładnie zapłacić Poza sprzęt – jego Poważanie zostanie Przekonująco ujawniona właśnie W czasie dwa dni. Twórcy gadżetu wcześniej mówili, że może kosztować więcej niż 350 dolarów.

Co Ale ważne, na środę zaplanowano też AMA, Zatem sesję pytań i odpowiedzi, która zorganizowana zostanie na łamach popularnego słuchacze Reddit. Weźmie w niej udział Palmer Lucky, założyciel firmy Oculus VR i Jedność z głównych projektantów gogli. Być może w trakcie wydarzenia zdradzi informacje dotyczące konkretnej daty premiery urządzenia.

Natomiast Nvidia ujawniła Obecna chwila/doba plany uruchomienia programu GeForce GTX VR Ready. W jego ramach karty graficzne a także zestawy komputerowe pozwalające uruchomić gry w trybie dostosowanym Ku rzeczywistości wirtualnej zostaną osobliwie oznaczone. Przedstawiciele „Zielonych” podkreślili, że powinno to zapobiec dezorientacji wśród klientów, którzy mogą Gdzie tam wiedzieć, jaki sprzęt jest pożyteczny W kierunku zabawy w VR. To o tyle ważne, że wymagana jest Potęga siedmiokrotnie wyższa niż w przypadku produkcji działających w spospoliciały sposób. W przedsięwzięciu biorą udział takie firmy, Skoro Alienware Zali MSI.

Warto też przypomnieć, że w planach jest również Oculus Touch – opcjonalny Kanar służący Ku sterowania w grach stworzonych Obok rzeczywistość wirtualną. Najpierw miał zadebiutować w tym samym czasie, Słucham Oculus Rift, Jednakowoż kilka dni temu ujawniono, że sprzęt ukaże się Tylko w drugim kwartale tego roku. Powodem poślizgu jest chęć dopracowania gadżetu.


Tagi: gry na świecie GeForce GTX VR Ready NVIDIA Oculus Rift Oculus VR pre-order wirtualna rzeczywistość wymagania sprzętowe PC
Skomentuj post: